ÖĞRENCİLERİMİZ DÜNYA METEOROLOJİ GÜNÜ KAPSAMINDA, ÖĞRETMENLERİ REHBERLİĞİNDE İL METEOROLOJİ MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ.
12 Mart İstiklal Marşımızın Kabulü kapsamında okulumuzda İstiklal Marşını Güzel Okuma Yarışması düzenlendi.
Dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.
Okulumuzda günün anlam ve önemi ile ilgili anma programı düzenlendi.
Görevli öğretmenlerimiz belirli gün ve haftalar panosunu düzenledi.
6-7 Mart tarihlerinde düzenlenen Okul Sporları Bilek Güreşi Küçükler (K-E) İl Birinciliği Müsabakalarında;
6-B Sınıfı Hatice GÜÇ, 35 kg sağ-sol kol da, il 1.’si
6-A sınıfı Hatice Nisa EROL, 35 kg sol kolda, il 3.’sü
6-A sınıfı Sıla ARAS, 40 kg sağ kol da il 2. Si
7-A sınıfı Esmanur Bayram, 45 kg sol kol da il 2. Si
6-A sınıfı Hatice DİKİCİ, 55 kg sol-sağ kol da, il 3. Sü
6-B sınıfı Emel KASEM, 60 kg sağ-sol kol da, il 4. Sü
6-B sınıfı Nisa Nur ŞAHİN, 60 kg, sol kol da il 4. Sü, sağ kol da il 1. Si
6-A sınıfı Belinay DEDE, 60 kg, sağ kol da il 3. Sü
6-B sınıfı Mustafa ARTIK, 45 kg sağ kol da il 3. Sü
6-A sınıfı Ali Tuna ÇOBAN, 55 kg sol kol da il 4. Sü
5-A sınıfı Mehmet Sait ÖÇAL, 60 kg sağ kol da il 1. Si olmuştur.
6 Mart Atatürk'ün Isparta ya gelişi anısına düzenlenen '6 Mart Atatürk Koşusu'nda öğrencimiz Mustafa Eren Çelik il 4.'sü olmuştur.
OKULUMUZUN 8. SINIF ÖĞRENCİLERİ, LİSELERE GİRİŞ SINAVI ÖNCESİNDE EĞİTİM YERLEŞKESİNDE BULUNAN NİTELİKLİ LİSELERİ ZİYARET ETTİ.
TEKNOFEST'e okulumuzdan Teknoloji ve Tasarım öğretmenimiz H. Gökçe PEKMEZCAN 2 proje ile, Fen Bilimleri öğretmenimiz Eda Burcu BAYRAK 2 proje ile, Fen Bilimleri öğretmenimiz Burcu ÇAKIR ELBİR 5 proje ile başvuru yapmıştır. Öğretmenlerimize ve rehberlik edecekleri öğrencilerine başarılar dileriz.
Mrt
DEĞERLER EĞİTİMİ KAPSAMINDA MART AYI DEĞERİMİZ VATANSEVERLİK OLARAK BELİRLENDİ.
KONU İLE İLGİLİ PANOMUZ HAZIRLANDI.
Okul Sporları puanlı atletizm il müsabakalarında;
Ali Yılmaz cCirit Atmada il 2. si,
Zeynep Aksoy Gülle Atmada il 3. sü,
Emine Sena Dağdelen uzun atlamada il 3. sü,
H. Gamze Alptekin 60 metrede il 3. sü,
Yıldız kızlarda takım olarak il 3. sü,
Fırlatma topunda kızlar il 1. si, erkekler il 4. sü,
Uzun atlamada kızlar il 1. si, 60 metrede kızlar il 3. sü,
800 metrede kızlar il 4. sü,
Yüksek atlamada kızlar il 3. sü,
Haftanın puanlama ortalamasına göre kızlarımız takım olarak il 2. si olmuştur.
Okul Sporları kapsamında düzenlenen Yıldız Erkekler Badminton Müsabakalarında öğrencilerimiz İl 1.'si olmuştur.
DÖNEM SONU FAALİYETLERİ HAFTASI KAPSAMINDA PERŞEMBE GÜNÜ SİNEMA SAATİ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.